Úvod / VÝTVARNĚ DIVADELNÍ SEMINÁŘ

VÝTVARNĚ DIVADELNÍ SEMINÁŘ

od pondělí 22. července do čtvrtka 25. července 2024
denně od 9:00 do 12:45 hodin

VÝTVARNĚ DIVADELNÍ SEMINÁŘ  (16 x 45 minut) se zaměřuje na oživení vlastní výtvarné tvorby a rozvíjení individuálního vyjádření. Je určen předně učitelům výtvarných a jiných uměleckých předmětů a vedoucím kroužků, kteří se zabývají tvorbou druhých a nemají dost prostoru a soustředění na tvorbu vlastní. Kurz využívá výtvarných postupů pro probouzení imaginace a vzájemné inspirace k tvorbě jako i psychosomatických cvičení vnímání celkového psychofyzického projevu. Pracujeme s osobními tématy i těmi, které se zrodí z určitých výtvarných technik v souvislosti s vnímáním prostoru a zapojení těla. Kurz je akreditovaný (16h), účastník získá osvědčení. Lze plně hradit ze šablon!

Lektorky kurzu:

MgA. Tereza Durdilová PhD., akad. malířka Alena Laufrová

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ:  Pouze do 30. dubna 2024 je pro prvních 20 zájemců  rezervované ubytování v místních penzionech v centru Slavonic, a to ve dvou a třílůžkových pokojích, za cenu 680,- Kč/os/noc. Je zde také možnost společného stravování – snídaně formou bufetu, oběd, 2x coffee break,  které  zajistí Spolkový dům (diety, vegetariánská jídla, podle vaší objednávky rádi uspokojí) – cena 590,- Kč/os/den

Ubytování a stravování (i každé zvlášť) zajišťuje partner letní školy – Spolkový dům Slavonice, o.p.s., objednávejte si ho individuálně na mailu sdslavonice@gmail.com.