Úvod / STORYTELLING aneb VYPRÁVĚT PŘÍBĚH

STORYTELLING aneb VYPRÁVĚT PŘÍBĚH

ve středu 24. července a ve čtvrtek 25. července 2024
od 9:30 do 15:00 s přestávkou na oběd

STORYTELLING aneb VYPRÁVĚT PŘÍBĚH. Dobře vyprávět je velké umění. Schopnost zaujmout a vést pozornost posluchačů záleží také na tom, jak poutavě vypravěč dokáže jakoukoliv událost přetavit v příběh. Objevování vypravěčských dovedností se odvíjí od představivosti mluvčího až po nalezení výrazových prostředků odpovídajícím co nejpřirozeněji osobnímu stylu. Budeme rozvíjet schopnost improvizovat a vtahovat diváka do krajin živého slova. Kurz je akreditovaný(16 h), účastník získá osvědčení. Lze plně hradit ze šablon!

Lektorky kurzu: Mgr. MgA. Eva Čechová PhD., MgA. Tereza Durdilová PhD.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ:  Pouze do 30. dubna 2024 je pro prvních 20 zájemců  rezervované ubytování v místních penzionech v centru Slavonic, a to ve dvou a třílůžkových pokojích, za cenu 680,- Kč/os/noc. Je zde také možnost společného stravování – snídaně formou bufetu, oběd, 2x coffee break,  které  zajistí Spolkový dům (diety, vegetariánská jídla, podle vaší objednávky rádi uspokojí) – cena 590,- Kč/os/den

Ubytování a stravování (i každé zvlášť) zajišťuje partner letní školy – Spolkový dům Slavonice, o.p.s., objednávejte si ho individuálně na mailu sdslavonice@gmail.com.