O nás

ATELIÉR KREATIVNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ

Navazuje na Ateliér živé pedagogiky a tvorby. Zaměřuje se na osobnostní vývoj i v dospělém věku a na poznávání skrze umění a introspekci.

Osobní a osobnostní výchova, která se zaměřuje na objevování a rozvíjení vlastních možností a schopností spolu s osvojováním principů sebepřijetí, hraje klíčovou roli ve vzájemném pochopení a komunikaci mezi lidmi. Tento proces nejenže umožňuje jednotlivcům lépe chápat sebe sama, ale také rozvíjí jejich empatii a schopnost vcítit se do ostatních. Tímto způsobem se podporuje přirozená schopnost jedince pozitivně ovlivňovat a vychovávat druhé, což vede k budování silnějších a harmoničtějších vztahů. Navíc, když člověk pracuje na svém osobním růstu a vývoji osobnosti, automaticky se stává inspirací pro své okolí, což motivuje ostatní k podobnému seberozvoji a osobní transformaci. Tento efekt má širokospektrální dopad na celou společnost, protože podporuje kulturu vzájemného respektu, porozumění a spolupráce.


Vedle kurzů zaměřených na rozvoj hlasu a hlasové techniky u nás můžete “ochutnat” i kurzy výtvarné, kurzy zaměřené na dramatickou výchovu a její aplikace a další kurzy vztahující se k osobnostnímu a kreativnímu vzdělávání. V jedinečném prostoru podkrovního ateliéru pořádáme též výstavy, přednášky, konference, koncerty a setkání. V případě zájmu o pronájem prostoru nás, prosím, kontaktujte.

Ateliér kreativního vzdělávání najdete v samém srdci Staré Prahy na adrese Husova 242/9 Praha 1, v domě s bohatou historií a jedinečnou energií. Učebny se nacházejí v podkroví (4. n.p.), výtah v domě není. Součástí našeho veřejného prostoru je i café bar se sálem a divadelním a hudebním programem. Venkovní předzahrádka v nádvoří s letním podiem i tajná zahrada ve vnitrobloku poskytují romantická útočiště pro kulturní zážitky.

Těšíme se na Vás!
Lucie Kukulová
a tým lektorů