Úvod / HUDEBNĚ HLASOVÝ SEMINÁŘ

HUDEBNĚ HLASOVÝ SEMINÁŘ

od pondělí 22. července do čtvrtka 25. července 2024
denně od 14:00 do 17:30 hodin

HUDEBNĚ HLASOVÝ SEMINÁŘ se zaměřuje na základy hlasové výchovy (hlasová hygiena, dechové techniky, aj) a pěveckého minima při studiu lidové písně. Kurz nabízí nejen práci s hlasem v mluvní a pěvecké poloze, ale též práci s tělem, artikulací, gestem a skupinou.  Budeme si hrát s lidovými písněmi a zabývat se jejich sdělením. Kurz je vhodný pro kohokoliv, kdo má chuť mluvit i zpívat a láká ho v této oblasti objevovat radost ze svého hlasu.

Kurz je akreditovaný (16 h), účastník získá osvědčení. Lze plně hradit ze šablon!

Lektorka kurzu: MgA. Martina Kafková

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ:  Pouze do 30. dubna 2024 je pro prvních 20 zájemců  rezervované ubytování v místních penzionech v centru Slavonic, a to ve dvou a třílůžkových pokojích, za cenu 680,- Kč/os/noc. Je zde také možnost společného stravování – snídaně formou bufetu, oběd, 2x coffee break,  které  zajistí Spolkový dům (diety, vegetariánská jídla, podle vaší objednávky rádi uspokojí) – cena 590,- Kč/os/den

Ubytování a stravování (i každé zvlášť) zajišťuje partner letní školy – Spolkový dům Slavonice, o.p.s., objednávejte si ho individuálně na mailu sdslavonice@gmail.com.